HAKKIMIZDA

Organizasyonlara ve etkinliklere harcanan zaman, emek ve çabanın değeri ancak kaliteli bir çekimle somutlaşır ve bu şekilde ölümsüzleşir. Jimmyjibkamera olarak bunu biliyor her organizasyonun kendine has dinamiğini görebilen bir gözle yaklaşıyoruz. Bu nedenle basmakalıplık yaklaşımlardan uzaklaşıp yapılmamış olanı yapmak, çekimlerimize kalite, sanat ve yaratıcılık katmak hedefiyle yola çıktık. Kuruluşumuzdan bugüne, düzenlenen her etkinliği sahipleniyor, etkinliğe asla iş gözüyle bakmıyor, titizlik ve disiplini görev biliyoruz. Güncel teknolojiden sonuna kadar faydalanarak, en yüksek sermaye ile davet ve organizasyonlarda yerimizi alıyoruz. Aldığımız geri dönüşlerle de işimizi ne denle doğru ve inanarak yapmış olduğumuzu görüyor ve mutlu oluyoruz. Bundan aldığımız güçle her geçen gün büyümeye ve hizmetimizi daha geniş kitlelere ulaştırmaya çalışıyoruz. İstanbul ‘un en elit alanları: üniversiteler, oteller, açık veya kapalı düğün ve diğer tüm etkinlik alanlarında fotoğraf ve video çekim organizasyonlarını profesyonelce yapıyoruz. Deneyimli bay, bayan personelimizin kattığı değerle siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

JİMMY JİB KAMERA NEDİR?

Jimmy Jib, kameranın üzerinde bulunduğu terazi şeklindeki mekanik cihazdır. Jimmy jib'in bir tarafına ağırlıklar bulunurken, diğer kısmına ise kamera sabitlenmektedir.

JİMMY JİB NASIL KULLANILIR?

Düzeneğimiz vinç ile benzerlik göstermektedir. Çoğu zaman yere sabitlenen sistem bazı hallerde tekerlekler yardımıyla hareketli hale de getirilmektedir.

GÖRÜNTÜ KALİTESİ NASIL?

Jimmy Jib üzerinde bulunan kameranın gücüne göre ultra HD görüntüler kaydedebilmektedir. Aynı zamanda özel düzeneği sayesinde kusursuz geçişler yakalamak mümkündür.

NERELERDE KULLANILIR?

Jimmy Jib Kamera, hemen hemen her alanda kullanılabilmektedir. Özellikle konserlerde rastlanan bu sistem, düğün gibi organizasyonlarda da kendini sıklıkla göstermektedir.
Jimmy Jib İle Düğün

Jimmy Jib İle Düğün çekimleri son zamanlarda popüler olan etkenler arasında yer almaktadır. Jimmy jib cihazının profesyonelce hazırlanmış sistemi sayesinde, oldukça akıcı ve net görüntüler elde edilmektedir.

Televizyon Dizileri

Jimmy Jib Kamera'nın en çok kullanım alanlarından birisi olan Televizyon çekimleri bulunmaktadır. Profesyonel, düşük maliyetli, pratik kullanımlı ve hızlı ve kolay kurulabilen bir sistemdir.

Organizasyonlar

Jimmy Jib'in kurulum kolaylığı sayesinde her türlü organizasyonlarda kullanım imkanı bulunmaktadır. Profesyonelliği sayesinde birçok organizasyonda Jimmy Jib Kamera kullanılmaktadır.

Bize Ulaşın

Telefon: +90 536 417 29 48

info@jimmyjibkamera.com

muhasebe@jimmyjibkamera.com

tavsiye@jimmyjibkamera.com